Tradicionālais Zaļais tirdziņš notiks 16. oktobrī

Publicēts 07.10.2015

Jau šo piektdien, 16.oktobrī, no plkst. 10.00 līdz 13.00 notiks pircēju jau iecienītais Zaļais tirdziņš. Stāvlaukumā starp Rēzeknes novada pašvaldību un Nacionālo biedrību kultūras namu visi interesenti varēs iegādāties Rēzeknes novada zemnieku, mājražotāju un amatnieku produkciju. Pircējiem tiks piedāvāti Valentīnas Svarinskas gatavotie garšvielu maisījumi, kas bagātīgi papildinās katru maltīti, savukārt Olga Vinokurova un SIA “Bambals” piedāvās dažādus konditorejas meistardarbus. Zaļais tirdziņš nav iedomājams bez z/s “Ceļtekas” garšīgajiem sieriem un novada gaļas meistaru ražojumiem, kā arī dārzu rudens veltēm, augļiem un dārzeņiem. Zaļajam tirdziņam var pieteikties arī citi Rēzeknes novada ražotāji, iepriekš sazinoties ar nodibinājumu  ”Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” (LEARN) pa tālruni 26516242 vai elektroniski learn@rezeknesnovads.lv.

Jāatzīmē, ka nodibinājums “LEARN” tagad ir pārcēlies uz jaunām telpām Atbrīvošanas alejā 95C un atrodas blakus veikalam “Zaļais”, savukārt vecākās konsultantes pienākumus turpmāk veiks Ilze Kiščenko.

Ilze Kiščenko 
nodibinājuma “LEARN” vecākā konsultante
mob. +371 26516242
learn@rezeknesnovads.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0