„Trāpi vasarā” Lendžos

16.08.2017

Jauniešiem

Sestdien, 12. augustā Lendžos notika bērnu un jauniešu pasākums „Trāpi vasarā”, kuru organizēja Lendžu jaunatnes lietu speciāliste Santa Latiševa – Čudare, realizējot vienu no Rēzekne novada jaunatnes iniciatīvu projektiem. Pasākuma ietvaros notika sacensības starp komandām četru cilvēku sastāvā vairākās stafetēs.
Pēc cītīgas sportošanas Toms un Mareks iepazīstināja visus klātesošos ar loka šaušanu un ļāva ikvienam iemēģināt roku un raidīt bultas mērķī, lai, atbilstoši pasākuma nosaukumam, patiešām varētu trāpīt vasarā. Kad visas bultas veiksmīgi tika raidītas tieši mērķī, sekoja šovasar tapušā pludmales volejbola laukuma atklāšana un iemēģināšana līdz pat tumsai. Diena bija ļoti silta un saulaina, kas ļāva kopīgi arī izbaudīt ūdens priekus Lendžos esošajā Viraudas ezerā. Kā zināms, augusts ir krītošo zvaigžņu mēnesis, tāpēc radās ašā ideja jauniešu pulkā arī vērot zvaigžņu lietu, bet diemžēl laika apstākļi nebija vienisprātis ar klātesošajiem un nodrošināja nevis zvaigžņu, bet gan parasto lietu un tam visam klāt iespaidīgu negaisu. Tomēr tas nespēja sabojāt vakaru, bet, iespējams, tieši otrādi, ļāva piedzīvot vēl ko nebijušu. Mierīgā un sveču liesmām iekrāsotā tumsā varējām vērot zibens uzplaiksnījumus un ļauties sarunām teju līdz rīta gaismai. Pasākums izdevās tik tiešām lielisks un jauniešus saliedējošs.
Daina Leščinska
IMG_1219 IMG_1033 IMG_1038 IMG_1044 IMG_1045 IMG_1046 IMG_1073 IMG_1074 IMG_1083 IMG_1091 IMG_1105 IMG_1117 IMG_1123 IMG_1209

Click to listen highlighted text!