Ūdenstūrisma centrā “Bāka” noslēgusies jau piektā sezona

Publicēts 06.10.2015

Jau šo piektdien, 9. oktobrī ūdenstūrisma centrā “Bāka” skanēs jautras dziesmas, tiks izvingrinātas kājas deju ritmos un ķerti smaidi atrakcijās un spēlēs, lai atzīmētu “Bākas” sava veida bērnības svētkus – piektās sezonas noslēgumu.

Šī ir bijusi mīlestības sezona, jo aizvadīta īstā kāzu gaisotnē, sešiem pāriem izvēloties “Bāku” par savu svinību vietu. Jaunieši arvien aktīvāk veido starpnovadu un starppagastu draudzību, tiekoties un iepazīstoties “Bākā” – jau īstenoti divi sadraudzības jaunatnes projekti.

Lai mūsu viesiem būtu ērtāka un siltāka dabas baudīšana – LPS rīkotā projektu konkursa “Meža dienas” ietvaros “Bākas” teritorijā uzbūvēta lapenīte. Bērnības svētku sezona mums īpaša ar ievērojamu ārzemju viesu pieplūdumu, kuri labprāt nakšņo pie Lubāna ezera.

Vēl jau daudz un dažādi sportiski un kultūras notikumi mums bijuši, bet to visu vizualizēsim un iepazīsim jau šo piektdien, svētkos.

Liene Drule
ŪTC “Bāka” administratore

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0