Uz eksperimenta laiku tiks atklāti jauni autobusa reisi, kas ved caur Ozolmuižu

Publicēts 29.08.2017

Atsaucoties Ozolmuižas pagasta pārvaldes lūgumam, no 2017. gada 1. septembra uz eksperimenta laiku tiks atklāts viens jauns reiss maršrutā Nr. 5906 Rēzekne–Ozolmuiža–Ciskādi un maršrutā Nr. 5257 Rēzekne–Ozolmuiža.Trīs mēnešu ilgā laika periodā izvērtējot abu eksperimenta reisu rezultātus, Sabiedriskā transporta padome lems par to iekļaušanu kopējā maršrutu tīklā.

Turpmāk maršruta Nr.5906 Rēzekne–Ozolmuiža–Ciskādi autobuss no pieturvietas Rebir izbrauks arī plkst.6.30. Savukārt maršruta Nr.5257 Rēzekne–Ozolmuiža autobuss no pieturas Centrs Ozolmuiža izbrauks plkst.7.00. Abi reisi tiks izpildīti no pirmdienas līdz sestdienai.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

Zane Plone,
Sabiedrisko attiecību vadītāja

Valsts SIA Autotransporta direkcija

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0