Uzdāvini Neredzīgo filiālbibliotēkai Rēzeknē labu grāmatu!

Publicēts 07.12.2016

Katras Braila raksta vai ieskaņotās grāmatas ceļš pie lasītājiem Latvijas Neredzīgo bibliotēkā sākas ar redzīgo raksta grāmatu. Tā tiek reproducēta Braila rakstā vai audioformātā cilvēkiem, kas nespēj lasīt ierasto iespiedrakstu. Uzdāvinot bibliotēkai grāmatu, Tu būsi sarūpējis Ziemassvētku dāvanu, kas sniegs prieku ne vienam vien cilvēkam.

Neredzīgo filiālbibliotēka Rēzeknē nodrošina bibliotekāros pakalpojumus personām, kuras ir neredzīgas, ar redzes traucējumiem vai citādām lasīšanas grūtībām. Bibliotēkai nepieciešams atjaunot redzīgo grāmatu krājumu. Tādēļ Latvijas Neredzīgo bibliotēka aicina sabiedrību dāvināt bibliotēkai Ziemassvētkos labas grāmatas, kas izdotas pēdējo 2 gadu laikā, latviešu un krievu valodā.

Dāvinājumi tiks mīļi gaidīti Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Rēzeknes filiālbibliotēkā Bukmuižas ielā 20, Rēzeknē; tālr. 64605281; rezekne@neredzigobiblioteka.lv

Vairāk par Rēzeknes filiālbibliotēku lasiet ŠEIT

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0