Uzzini vairāk par Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas “Valsts administrācija” piedāvātajām iespējām

Publicēts 22.01.2018

25.janvārī no plkst. 11:00 līdz 13:00 Valsts administrācijas skola sadarbībā ar Ziemeļvalstu Ministru padomes biroju Latvijā aicina uz informatīvu semināru, kurā būs iespēja gūt ieskatu par Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas „Valsts administrācija” darbību, mērķiem un uzdevumiem, kā arī dzirdēt pieredzes piemērus.

 

Informatīvā semināra laikā Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā padomniece Daina Mežecka stāstīs par projekta pieteikumu sagatavošanu un projekta vērtēšanas kritērijiem. Ludmila Ivanova no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Andris Izinkēvičs no Rīgas domes, Sanda Zemīte no Ogres novada pašvaldības un Inga Rokpelne no Valmieras pilsētas pašvaldības dalīsies pieredzē par starptautisku pieredzes apmaiņas vizīšu un semināru plānošanu un īstenošanu, kā arī par to, kādus ieguvumus ikdienas darbā var sniegt pieredzes apmaiņa ar kolēģiem kaimiņvalstīs.

Informatīvajam semināram var pietiekties http://bit.ly/2DkEuCM

 

Atgādinām, ka līdz 2018.gada 30.martam valsts pārvaldes un pašvaldību darbinieki var pieteikties Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmai „Valsts administrācija”. Programma atbalsta pieredzes apmaiņu veiksmīgu risinājumu aizgūšanai, sadarbības tīklu veidošanu, administratīvā darba metožu un likumdošanas harmonizēšanu un Baltijas jūras reģiona konkurētspējas pasaulē sekmēšanu. 2017.gadā Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma “Valsts administrācija” no Latvijas saņēma 26 pieteikumus, no kuriem 19 tika atbalstīti.

Informāciju par Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmu “Valsts administrācija” meklē www.norden.lv

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Puriņa, Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā informācijas padomniece, inga@norden.lv / +371 26651841

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0