Valsts valodas diena Audriņu pamatskolā

Publicēts 18.05.2015

Atsaucoties uz Rakstniecības un mūzikas muzeja aicinājumu – 13. maijā svinēt Valsts valodas dienu, Audriņu pamatskolā tika īstenota trakulīga un interesanta svētku ideja.

Jau no paša rīta pa skolu „ceļoja valodas groziņš”. 5. – 9. klašu skolēniem tika sagatavoti dažādas sarežģītības pakāpes uzdevumi. Bērni paši izvēlējās uzdevumus, dienas laikā tos veica un saņēma punktus. Uzvarēja 8. klase, kura ieguva vislielāko punktu skaitu. Savukārt 2. vieta – 5. klasei, bet 3. vieta – 7. klasei. „Ceļojošo valodas groziņu” sagatavoja latviešu valodas un literatūras skolotāja Sandra Jeršova.

Svētku noslēgumā skolēni ieskatījās dzejas pasaulē, deklamēja dzejoļus, atklājot savu talantu runas mākslā.

Paldies par atsaucību sākumskolas latviešu valodas un literatūras skolotājai Tatjanai Vabalei!

Sandra Jeršova
Pasākuma organizatore

audrini1 audrini2 audrini3 audrini5 audrini4audrini7

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0