Vara Talanti pulcējās Bērzgalē

Publicēts 19.02.2015

Aizritējis viens no pazīstamākajiem un lielākajiem bērnu un jauniešu pasākumiem Rēzeknes novadā – dziesmu, deju un prasmju šovs „Vara Talants 2015”, kurā piedalījās 200 dalībnieki Rēzeknes novada, Viļānu novada un Rēzeknes pilsētas. Dalībnieki individuāli, grupās un kolektīvos atklāja savu talantu – dziedāt, dejot, spēlēt teātri, veidot multfilmas, muzicēt. Lielākajā priekšnesumu daļā dalībnieki dziedāja un dejoja, bija arī kāds, kurš spēlēja teātri, nodemonstrēja savu veidoto multfilmu. Priecē tas, kad dalībnieki ievieš kādas novitātes savos priekšnesumos, kā arī, kad uz skatuves tiek izmantoti materiāli, kas ir iegādāti, pateicoties dažādiem jauniešiem paredzētajiem projektu konkursiem. Paldies par viesmīlību Bērzgales pagasta pārvaldei, kultūras nama kolektīvam un brīvprātīgajiem palīgiem. Paldies SIA „SAIN” par salūtu, ko varējām skatīt ārpusē pēc pasākuma! Paldies visiem dalībniekiem un kolektīvu vadītājiem!

FOTOGALERIJA

Guntars Skudra
Rēzeknes novada pašvaldības interešu izglītības speciālists

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0