Vecvecāku diena Nagļu pirmsskolas izglītības iestādē

Publicēts 16.03.2015

Tuvojoties pavasarim, 6. martā, Nagļu pirmsskolas izglītības iestādē notika pasākums, veltīts vecvecākiem. Mēs no visas sirds priecājāmies par ikvienu, kurš bija atsaucies uz ielūgumu un atnācis uz mūsu bērnu un iestādes darbinieku sagatavoto pasākumu.

Sākumā jaunākās grupas bērni savas mīļās vecmāmiņas un vectētiņus sajūsmināja ar mīļu ludziņu „Vistiņa Raibīte un cālēni”, kā arī deju „Tinam, tinam kamoliņu”. Sagatavošanas grupas bērni iepriecināja ar skanīgām dziesmām, dzejoļiem un jautrām rotaļām, kā arī pārsteidza ar iestudētu pasakas „Vinnijs Pūks un viņa draugi” fragmentu „Ciemos pie Trusīša”.

Bija patiess prieks skatīties, kā ciemiņi minēja bērnu sagatavotās mīklas, dziedāja dziesmas, kopā ar saviem mazbērniem gāja rotaļās. Bērni saviem vecvecākiem uzdāvināja pašu gatavotās dāvaniņas – gleznu ar kaķīti un sirsniņveida adatu spilventiņu.

Paldies visiem vecvecākiem par gardajiem našķiem, patiesu sirsnīgumu! Paldies skolotājām, auklītēm un pavārītei par jauki sagatavoto pasākumu!

Aija Orenīte,
Nagļu pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0