Vecvecāku pēcpusdiena Mākoņkalna pirmsskolas izglītības iestādē

Publicēts 29.04.2015

Nesen Mākoņkalna pirmsskolas izglītības iestādē notika pasākums – Vecvecāku pēcpusdiena, kas šī gada vēsajā pavasarī patīkami sasildīja mūsu sirdis.

Šogad svētki sākās netradicionāli. Vispirms vecvecākus aicināja uz Rāznas nacionālā parka telpām, kur Dabas izglītības centra “Rāzna” vadītāja Regīna Indriķe piedāvāja noskatīties interesantu filmu par dabas vērtībām un Latgales kultūrvēsturisko vidi dabas parka teritorijā. Notika dažādas aktivitātes, kuru laikā mēs varējām mēģināt noteikt dažādu dzīvnieku pēdas, paskatīties mikroskopā.

Bērni bija sagatavojuši pārsteigumu vecvecākiem — uzņēmuši video, kurā mazbērni stāstīja par to, kā viņi palīdz vecvecākiem, kā kopā pavada brīvo laiku, un ka viņi mūs ļoti mīl. Pēc tam sekoja koncerts ar dziesmām, dejām, teātra izrādi par pelēniem, kā arī tika pasniegtas pašu gatavotas dāvaniņas, par ko mums visiem bija liels prieks.

Taču arī mums, nākot uz pasākumu, vajadzēja sagatavoties — bija jāatnes tas našķis, kas visvairāk garšo mūsu mazbērniem, kad viņi ciemojas pie mums. Te nu bija liela dažādība – no piena un cukura vārīti cukurgailīši, biezpiena pīrāgs, cepumi, augļi, baltmaize ar krējumu un cukuru, kompots un citi gardumi. Tas viss tika arī kopīgi nobaudīts.

Visu vecvecāku vārdā izsaku paldies par lielisko pasākumu!

 

Vecmāmiņa Janīna Vaļuma

babas6 baba1 baba2 babas4 babas5

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0