Veiksmīgais stafešu mēnesis Sakstagala J.Klīdzēja pamatskolas 3.klasei

Publicēts 04.04.2018

Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas 3. – 4. klašu skolēniem marta mēnesis pagāja gatavojoties un piedaloties stafetēs. Mūsu skola jau otro gadu piedalās LOK organozētajā projektā ,,Sporto visa klase’’, un šogad mēs piedalījāmies stafetēs Latgales reģiona skolām. Ceturto klašu grupā startēja 13 skolas, trešo klašu grupā – 18 skolas. Kādas stafetes būs sacensībās, skolas uzzina trīs dienas pirms tām. Mēs cītīgi gatavojāmies un ceturtā klase ieguva 8. vietu, bet mūsu skolas trešā klase Daugavpilī Latgales reģiona projekta “Sporto visa klase” skolu komandu vidū izcīnija godpilno 3.vietu.
Paldies par sadarbību un emocionālu līdzjušanu klašu audzinātājām Anitai Kudļai un Rasmai Pudulei. Kā arī Rēzeknes novada domei par martā pieņemto lēmumu, ka novada skolu skolēniem, kuri dodas pārstāvēt novada godu ārpus novada robežām, piešķir dienas naudu braucienam.

Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas sporta skolotāja
Lāsma Malta

Capture_sport4Capture_sporto1Capture_sporto2Capture_sport3

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0