Vērēmu pagasta kauss volejbolā jauktajām komandām noslēdzās ar “BB Makašāni” uzvaru

Publicēts 27.12.2015
BB Makašāni

19. decembrī Rēzeknes novada Vērēmu pagasta Adamovas speciālās internātpamatskolas sporta zālē notika Vērēmu pagasta kausa izcīņa volejbolā. Sacensībām pieteicās negaidīti daudz komandu – 10. Piedalījās Adamova, BB Makašāni, Viļāni, Rēzekne, Rogovka, Feimaņi, Sakstagals, Kaunata, Malta un Audriņi. Komandu sastāvs bija jauktais – 4 vīrieši un 2 sievietes.

Komandas pēc izlozes tika sadalītas divās apakšgrupās. Savās grupās pirmo vietu izcīnīja BB Makašāni un Viļāni, uzvarot visās spēlēs, savukārt spēlē par 3.vietu piedalījās Rēzeknes un Rogovkas komandas. Spēles par medaļām bija ļoti spraigas un emocionālas. 3.vietu ieguva Rēzeknes komanda, divos setos uzvarot Rogovku. Finālspēlē lielākā daļa līdzjutēju un ekspertu par favorītu uzskatīja Viļānu komandu. Pēc pirmā seta vadībā bija ciemiņi no Viļāniem, tomēr, parādot raksturu un lielu cīņassparu , nākamos divus setus uzvarēja BB Makašāni. Apsveicam 1.vietas ieguvējus: Aigaru Kalniņu, Andri Bringuli, Oskaru Krukovski, Edgaru Kauliņu, Raimondu Kauliņu, Ausmu Meinarti, Arnitu Kauliņu un Tatjanu Bažanovu! Godalgotās vietas tika apbalvotas ar kausiem, medaļām un diplomiem. Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts Edgars Kauliņš (BB Makašāni), savukārt sievietēm Baiba Lutere (Viļāni). Liels paldies spēles tiesnešiem Zaigai Ivanovai un Aleksejam Šļapakovam, kā arī Vērēmu pagasta pārvaldes vadītājam Vladimiram Bistrova kungam par finansiālu un morālu atbalstu!

Informāciju sagatavoja BB Makašānu komandas kapteinis Oskars Krukovskis

Rezultātu tabula

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0