Verēmu pamatskolas dabas pētnieki apmeklē Meža dienas

Publicēts 29.05.2018

Verēmu pamatskola šajā mācību gadā ir konkursu “Tīrai Latvijai!” dalībniece. Skolēni, vecāki un darbinieki aktīvi iesaistījās makulatūras un izlietoto bateriju vākšanā, bet 25. maijā dabas pētnieku pulciņa dalībnieki apmeklēja Latvijas Meža dienas Tērvetē.

Lai gandarījumu par labi padarītu darbu tīrākas Latvijas labā gūtu ikviens bērns un jaunietis, 25. maijā Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē tika organizēts izziņas pasākums “Latvijas Meža dienas” . Šo pasākumu apmeklēja arī Verēmu pamatskolas divdesmit astoņi 4.- 6. klašu skolēni – aktīvākie makulatūras un bateriju vācēji, kā arī dabas pētnieku pulciņa dalībnieki.  Pasākums notika dabas parka jaunākajā daļā – Kurbada zemē ,kur īpaši tika izzināta un akcentēta Latvijas zaļā zelta – meža nozīme mūsu dzīvē. Notika konkursu “Tīrai Latvijai!” uzvarētāju apbalvošana un ballīte kopā ar Agnesi Rakovsku, Miku Dukuru un Ezīti Jostiņu .

Visas dienas garumā ikvienam bija iespēja bez maksas apmeklēt ap 80 dažādas vides izziņas darbnīcas, kā arī ar AS “Latvijas valsts meži” gādību visiem Lielo Svētku dalībniekiem bija bezmaksas ieeja LVM Dabas parka maksas daļā.

Paldies Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldei par atbalstu pasākuma apmeklēšanā!

 

Ilona Dovidenkova,
Vērēmu pamatskolas skolotāja

meža dienas (1216 x 676)

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0