Veselības veicināšanas diena Lendžu pagastā

Publicēts 07.12.2017

Šajā skaistajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā aicinām visus 16. decembrī apmeklēt Veselības veicināšanas dienu Lendžu pagastā! Pasākumā būs iespēja noklausīties ārstu speciālistu lekcijas narkoloģijas, onkoloģijas, kā arī ergoterapijas jomās. Notiks arī pirmās palīdzības demontrējumi un pamācības. Pirmssvētku noskaņās pasākuma apmeklētājiem būs arī iespēja apmeklēt mājražotāju tirdziņu “LOBS LOBAM” un iegādāties kādu dāvaniņu vai veselīgu našķi saviem mīļajiem.

Veselības veicināšanas diena notiek Rēzeknes novada pašvaldības īstenotā projekta „Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā” ietvaros. Projektu atbalstījis Eiropas Sociālais fonds (ESF).

Projekta “Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” darba grupa

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0