Viļānu Amatnieku tirgus administrācija aicina dalībniekus laikus pieteikt savu dalību

Publicēts 17.05.2016
Viļānu novada pašvaldības foto

No šī gada vasaras Viļānu Amatnieku tirgus dalībnieki – stādu, koku, puķu un dzīvnieku tirgotāji – aicināti laicīgi pieteikties dalībai Amatnieku tirgū, lai jau pirms tirgus dienas varētu izveidot pastāvīgu tirdzniecības vietu plānu Raiņa ielā, gar stadionu.

Nākamais gadatirgus notiks 12. jūnijā. Vietu rezervācija iespējama tikai pie tirdzniecības administratores Ērikas Jermanovas, tālr. 24864734. Preču izvietošana atļauta tikai rezervētajā un/vai ierādītajā vietā (pie izvietotās norādes ar informāciju par tirgotāju). Pastāvīgajiem tirgotājiem lūgums veikt „Pašvaldības tirgus nodevas” priekšapmaksu (pēc vietas rezervācijas). Izmaiņas tiek veiktas tirgotāju ērtības uzlabošanai un veiksmīgas sadarbības veicināšanai.

Aicinām tirgotājus patvaļīgi neaizņemt tirdzniecības vietas un sadarboties, pretējā gadījumā tie var tikt administratīvi sodīti!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Tirgus administratore Ērika Jermanova, tālr. 24864734

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0