Vokālā studija “Skonai” koncertē senioriem

Publicēts 02.10.2015

1. oktobris visā pasaulē tiek atzīmēts kā Starptautiskā veco ļaužu diena! Tā ir diena, kad aicinām atcerēties un apsveikt savus vecvecākus, gan arī citus cienījamus vecāka gadagājuma cilvēkus, piešķirot šai dienai tikpat lielu nozīmi, kā citām gada svinamajām dienām. Lai mēs atcerētos ar viņiem kopā pavadīto laiku, paveiktos darbus, un atgādinātu, cik daudz viņi mums nozīmē.

Arī Rēzeknes novada vokālā studija „Skonai”, plānojot savus koncertus, ļoti vēlējās šajā dienā koncertēt tieši veco ļaužu namos, iepriecināt cilvēku sirdis un redzēt viņu smaidošās acis. „Skonai” viesojās Pilcenes veco ļaužu pansionātā un Rēzeknes pensionāru sociālo pakalpojumu centrā. Dziedājām dažādas latgaliešu tautasdziesmas un oriģināldziesmas. Jāteic, ka mums pašiem šie bija vieni no emocionālākajiem koncertiem, jo tas, ar kādu uzmanību un sirsnību mūs sagaidīja vecie ļaudis, bija tiešām aizkustinoši.

Koncerta izskaņā pateicāmies vecajiem ļaudīm, ka viņi mums ir un ikkatram vēlējām, lai sirdī ir uguntiņa, degsme un rosme saredzēt mazos laimes mirkļus.

Sigita Kuzmina
Rēzeknes novada vokālā studijas dalībniece

12076485_1029504543766480_318709648_o P1

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0