Zaļā klase – zaļi domāt, zaļi just!

Publicēts 17.11.2016

Vasaras sākumā tika realizēts Rēzeknes novada pašvaldības vides aizsardzības fonda projekts „Zaļā klase – zaļi domāt, zaļi just!”. Projekta mērķis bija Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas apkārtnes un pagalma zaļās zonas pielāgošana daudzveidīga mācību procesa organizēšanai.

Projekta ietvaros skolas teritorijā tika uzstādīta lapene ar soliem un galdu, kuru varēs izmantot mācību stundu vadīšanai brīvā dabā. Projekta kopējā summa ir EUR 1999.08.

Tas dod iespēju radīt un pilnveidot skolēnu interesi par dabas sistēmu un procesu pētīšanu, tas veido bērnos izpratni par dabas daudzveidību un vienotību, sekmē labvēlīgu attieksmi vides un veselības saglabāšanā un uzlabošanā. Skolēni praktiski darbojas.

Projektā ieplānotā teritorija ir sadalīta divās zonās: Zaļā klase (lapene) un Dabas pētnieka taka.

Evita Kubecka

WP_20160923_18_39_23_Pro

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0