Ziedu paklājs Latvijai Liepu pamatskolā

Publicēts 21.09.2018

Vēja spārniem aiztraukusies vasara un košās dāliju, asteru un samteņu dobes iekrāsojušas rudeni. Šogad rudens ir neparasts- silts un ļoti saulains. Neparasts arī tāpēc, ka šoruden svinam mūsu Latvijas simto dzimšanas dienu.

Liepu pamatskolā ir izveidojusies skaista tradīcija- rudenī rīkot rudens ziedu un kompozīciju izstādi, lai palepotos ar mazdārziņos un puķu dobēs izaudzētajiem, izlolotajiem krāšņajiem rudens ziediem. Šogad nolēmām izveidot vienu lielu un krāšņu ziedu paklāju par godu Latvijas simtgadei. Skolēni un skolotāji sanesa skaistākos rudens ziedus. Dažu stundu laikā tapa ļoti skaists Latvijas teritorijas kartes ziedu paklājs, kur savu roku pielika ikviens skolas audzēknis. Gandarīti par paveikto, katra klase un visas skolas kolektīvs kopā nofotografējās pie sava roku darba.

Lai jaukais rudens priecē visus ar savām dāsnajām siltajām dienām, lai visu sirdīs ir gandarījums, pacilātība un lepnums, sagaidot mūsu valsts simtgadi.

 

Ināra Blinova
Liepu pamatskolas skolotāja

DSC_0792

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0