Pirmsskolas izglītības programmu realizācijas vieta Bērzgales pagastā

Adrese: Rītupes iela 40, Bērzgales pagasts, Rēzeknes novads, LV-4612

Tālrunis:  64644641

Epasts:  nautrenipii@saskarsme.lv

Darba laiks: 7.00 – 19.00

Iestādes vadītāja: Tatjana Pujate

Tālrunis: 64644563, 64644416, 28345571

Epasts: tatjana.pujate@saskarsme.lv

Bērzgales pirmsskolas izglītības iestāde celta un nodota ekspluatācijā 1976. gada novembrī kā padomju saimniecības “Bērzgale” bērnudārzs. Savu atvēršanu tā piedzīvo 1977. gada 30. martā.

Iestādes lielākā bagātība ir bērni. Katrs atnāk uz iestādi ar savu “ES”, savām prasmēm un vēlmēm. Darbinieku uzdevums ir atklāt, attīstīt un pilnveidot katrā bērnā to unikālo un vienreizējo, kas ir raksturīgs tikai šim bērnam.

Iestādes telpas ir plašas, gaišas, ērtas, patīkami siltas, gaumīgi noformētas ar bagātu spēļu un rotaļlietu klāstu. Ir atsevišķas grupas telpas, guļamistabas, sporta un aktu zāle. Katru gadu tiek plānoti remontdarbi iestādes telpās. Veikta teritorijas labiekārtošana un sakārtošana.

Bērni te jūtas droši. Ikviens bērns šeit var attīstīties atbilstoši savam vecumam un individuālajām spējām, sagatavoties skolas gaitu uzsākšanai, no gada vecuma līdz skolas gaitu sākumam. Par to rūpējas profesionāls, radošs, ar augstu atbildības sajūtu apveltīts pieaugušo kolektīvs – 15 cilvēku sastāvā, no kuriem 7 ir pedagogi.

Iestādē bērni tiek gaidīti 5 dienas nedēļā no plkst. 7.00 līdz 19.00. Katru darbdienu, vienā grupā pēc plkst. 19.00, tiek piedāvāti diennakts grupas pakalpojumi.

Pirmsskolas grupas īsteno IZM 2012. gada 28. septembrī licencētu (Nr. V-5563) Vispārējo pirmsskolas izglītības programmu kods 0101111 latviešu valodā.

Bērzgales PII raksturīgi aizraujoši pasākumi, kuros ikvienam audzēknim ir iespēja piedalīties un parādīt savu prasmi un varēšanu.

Pirmām kārtām tie ir latviešu gadskārtu svētki: Miķeļi, Mārtiņi, Ziemassvētki, kuriem seko jautra vizināšanās Meteņos un lielā šūpošanās Lieldienās. Tāpat iestādē svinam valsts svētkus. Jaukus brīžus sagādājam gan māmiņām un tētiem, gan vecvecākiem – viņiem domātajos svētkos.

Piedalāmies pasākumos, kuros bērni „paspīd” ar saviem talantiem. –tie ir novada rīkotie konkursi, skates.

Pašu priekam tiek rotaļas un spēles, ekskursijas, sporta svētki, izrāžu apmeklējumi un daudzi citi pasākumi…

Aktīvi piedalāmies piedāvātajos projektos, konkursos, vācam makulatūru, baterijas, rīkojam izstādes, kurās redzami ne tikai bērnu, bet arī bērnu un vecāku kopdarbi.

Tā, pozitīvā gaisotnē, ikdienā apgūstot pirmsskolas izglītības programmu, svētkos izpaužoties savos talantos un par saprātīgu samaksu par ēdināšanu no vecākiem, dzīvojam savus skaistākos gadus – bērnību, Bērzgales pirmsskolas izglītības iestādē.

Click to listen highlighted text!