Aicina jauniešus skriet ,,Atkritumiem pa pēdām’’!

Publicēts 21.03.2016

Tuvojas Lielā Talka, kuras sauklis šajā gadā ir ļoti skanīgs ,,Latvijai BŪT zaļai!’’. Tāpēc SIA ,, ALAAS’’ sadarbībā ar pašvaldībām jau otro gadu pēc kārtas aicina jauniešus ieskandināt Lielās Talkas nedēļu un piedalīties izglītojošā skrējienā ,,Atkritumiem pa pēdām!’’.

Skrējiens – orientēšanās notiks 19. aprīlī. Pasākuma galvenais uzdevums ir padziļināt jauniešu izpratni par atkritumiem, atkritumu vēsturi, pārstrādei izmantojamajiem atkritumiem, atkritumu šķirošanu un rosināt jauniešus uz aktīvu līdzdalību vides saglabāšanas procesos.

Skrējienā aicinātas piedalīties Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada 9. – 12. klašu skolēnu komandas (komanda 5 cilvēku sastāvā).

Dalībniekiem jāpiesakās līdz 8. aprīlim, atsūtot pieteikumu brīvā formā SIA ,,ALAAS” sabiedrisko attiecību speciālistei vides komunikācijas jomā Edītei Čepulei uz e-pastu editecep@inbox.lv.

Pilns pasākuma nolikums atrodams uzņēmuma mājas lapā www.alaas.lv

Edīte Čepule
SIA ,,ALAAS’’ sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijas jomā 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0