Aicinām piedalīties piedzīvojumu sacensībās „Bākā”

Publicēts 12.06.2014

21.jūnijā pulksten 11.00 ūdenstūrisma attīstības centrā „Bāka” Gaigalavas pagastā, Lubāna ezera krastā sāksies piedzīvojumu sacensības, kā laikā dalībniekiem būs iespēja pārbaudīt savus spēkus trīs disciplīnās: 19 kilometru braucienā ar velosipēdu („Bāka” – „Žogotu tilts”), 25 kilometru laivu braucienā („Žogotu tilts” – Aiviekstes izteka no Lubāna) un 4 kilometru skrējienā no Aiviekstes slūžām līdz „Bākai”. Sacensībās aicinātas piedalīties un savdabīgo triatlonu veikt komandas divu cilvēku sastāvā (vīriešu, sieviešu un jauktās komandas). Komandas aicinātas pieteikties līdz 19.jūnijam pulksten 17.00, rakstot uz e-pastiem baka@rezeknesnovads.lv vai marisvalainis@inbox.lv. Savlaicīgi piesakoties, sacensībām nepieciešamais inventārs tiks nodrošināts. Dalības maksa – 15 EUR no komandas. Sacensības organizē ūdenstūrisma attīstības centrs „Bāka” un biedrība „Aborieši”. Sacensību norisi atbalsta Rēzeknes novada un Lubānas novada pašvaldība. Vairāk informācijas pa tālruņiem: 26663358 vai 26649344.

Sacensību nolikums

AFISA_baaka

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0