Aicinām pieteikt Rēzeknes novada izcilākās ģimenes!

Publicēts 13.06.2017

Jau septīto gadu Rēzeknes novada svētku ietvaros sveiksim stiprās un talantīgās novada ģimenes, lai popularizētu ģimeniskās vērtības un tradīcijas, kuras vienmēr ir un būs katras tautas pastāvēšanas pamatvērtības. Aicinām Rēzeknes novada iedzīvotājus pieteikt ģimenes četrās nominācijās: „Aktīvākā ģimene”, „Izpalīdzīgākā ģimene”, „Dzimtas mantojums”, kā arī šī gada jauninājumā “Nākotnes pērle” – nominācijā kurā vēlamies godināt jaunās ģimenes un tās, kurās ir jaundzimušie bērni. Jāatzīmē, ka šogad Rēzeknes Novada diena notiks un ģimeņu apbalvojumi tiks pasniegti 15. jūlijā Ančupānu ielejā.

Nolikums

Guntars Skudra,
Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītājs

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0