Izvirzītas ģimenes uz piecām Ģimenes gada nominācijām

Publicēts 17.07.2014
Ģimenes svētki 2011.g.

18.Jūlijā no plkst.15.00 visas Rēzeknes novada ģimenes tiek aicinātas piedalīties dažādajās ģimenes dienas programmas aktivitātēs: radošajās darbnīcās bērniem un viņu vecākiem, sportiskajās sacensībās, bērni varēs izpriecāties piepūšamo atrakciju pilsētiņās, ģimeņu nominantus aicināsim simboliski iestādīt dzīvības kociņus, ierakstīt Rēzeknes novada ģimenes grāmatā, nobaudīt uz ugunskura vārītu zupu.

18.00 sveiksim mūsu ģimenes īpašajā koncertā ar dažādu pašdarbības kolektīvu un viesmākslinieku uzstāšanos.

20.00 – Vakara balle ar Pavlovsku ģimeni

Svētku norises informācija: www.rezeknesnovads.lv

Izvirzītās ģimenes uz piecām Ģimenes Gada nominācijām

gimenesdienaafisa3

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0