Grozījumi Rēzeknes novada domes pastāvīgo komiteju sastāvos

Publicēts 17.10.2014

16. oktobra Rēzeknes novada domes sēdē deputāti vienbalsīgi apstiprināja grozījumus pastāvīgo komiteju sastāvos. Turpmāk deputāts Pēteris Stanka darbosies Teritorijas attīstības, plānošanas, tautsaimniecības, vides un infrastruktūras jautājumu pastāvīgajā komitejā (līdz šim darbojās Izglītības, kultūras un sporta jautājumu pastāvīgajā komitejā un Teritoriālajā pastāvīgajā komitejā), deputāts Jānis Macāns strādās Izglītības, kultūras un sporta jautājumu pastāvīgajā komitejā, kā arī Sociālo jautājumu un veselības aizsardzības pastāvīgajā komitejā (līdz šim bija Finanšu pastāvīgajā komitejā), savukārt Imanta Skudras deputāta mandātu pārņēmušais Staņislavs Šķesters darbosies Teritoriālajā pastāvīgajā komitejā un Finanšu pastāvīgajā komitejā. Jāatzīmē, ka visi deputāti, kuri mainīja komitejas, ir no Zaļo un Zemnieku Savienības. Plānots, ka mainīto komiteju priekšsēdētāji un vietnieki tiks ievēlēti nākamajās komiteju sēdēs 23. oktobrī un apstiprināti domes sēdē 6. novembrī.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0