In memoriam. Ingrīda Tjarve (1966. gada 14. novembris – 2016. gada 26. decembris)

Vēl tikko biji te,
Nu klusums pretī brien,
Un sirdī tukšumu
Ar saltiem pirkstiem sien…
Sirds un prāts atsakās noticēt, ka var tik pēkšņi, Ziemassvētku laikā, 50 gadu vecumā, negaidīti pārtrūkt dzīves pavediens... Ir apstājusies mūsu Ingrīdas dāsnā, izpalīdzīgā, labsirdīgā sirds, kas bija visa Feimaņu pagasta kultūras dzīves dvēsele.
Ingrīdas Tjarves (dzim. Klīdzējas) dzimtā vieta ir Kantinieku pagasta Pauru ciems. Dzīve iegrozījās tā, ka triju gadu vecumā, kopā ar mammu vajadzēja pārcelties uz Feimaņu pagasta Vainovu. No 1974. līdz 1981. gadam Ingrīda mācījās Druvmalas astoņgadīgajā skolā, pēc tam līdz 1984. gadam studēja Pleskavas Kultūras darbinieku tehnikumā, kur iegūta kultūras darbinieka kvalifikācija, un jau 1984. gada augustā Ingrīda uzsāka darbu Feimaņu Kultūras namā.
Ingrīdai dzīvē bija divas lielas mīlestības – ģimene un darbs. Galvenais, lai visiem būtu labi un omulīgi. 31 gads nodzīvots kopdzīvē ar vīru Artūru. Izaudzināti dēls Arnis un meita Arnita, izloloti trīs mazbērni – Paula, Evita un Toms.
Kolēģi teic, ka Ingrīda bija vienmēr darbīga, radoša, jautra. Augstu vērtēja draudzību, bija apzinīga, ļoti mīlēja dzīvniekus. Viņa bija viens no tiem cilvēkiem, kura darbam atdeva sevi visu, savu dzīvi, idejas.
Īstā dzīve notika darbā – Feimaņu Kultūras namā un uz skatuves – tai viss tika ziedots. Ingrīda bija vienreizēja aktrise gan uz skatuves, gan arī dzīvē. Viņai bija absolūta humora izjūta. Ar to viņa varēja atbruņot jebkuru cilvēku dažās minūtēs. Radošajā un daudzpusīgajā Rēzeknes novada kultūras darbinieku saimē Ingrīdas labsirdība, uzņēmība un dzirkstošie smiekli vienmēr ienesa prieku un jautrību. Šī absolūtā humora izjūta viņai palīdzēja arī dzīves grūtākajos brīžos. Viņa ne reizi nesūdzējās par grūtībām, bet centās citus pārliecināt, ka viss ir labi un viegli.
Skumju brīdī esam kopā un izsakām visdziļāko līdzjūtību Ingrīdas Tjarves ģimenei, radiniekiem, kolēģiem un draugiem.
Atvadīšanās no Ingrīdas Tjarves notiks ceturtdien, 29. decembrī pulksten 11.00 Feimaņu Romas katoļu baznīcā. Zemes klēpī Ingrīda Tjarve tiks guldīta Feimaņu kapsētā.
Lai Ingrīdai viegls ceļš mūžībā!
Dziļā cieņā,
Feimaņu pagasta pārvaldes darbinieki