Izsludina sabiedrisko apspriešanu par ceļu remontdarbiem Pleikšņos

Publicēts 26.06.2014

Ozolaines pagasta pārvalde izsludina sabiedrisko apspriešanu par ceļu remontdarbiem Pleikšņos (Centrālā iela un Dzirksteles iela, Ozolaines pagastā). Priekšlikumi un ierosinājumi iesniedzami rakstveidā līdz š.g. 1. augustam plkst.16.00 Ozolaines pagasta pārvaldē, Bekši, Ozolaines pag., Rēzeknes nov., LV-4633.

Visi īpašnieki, kuru privātīpašumi robežojas ar minētajiem ceļu posmiem, kā arī citi interesenti tiek aicināti uz sanāksmi Rēzeknes novada domes aktu zālē 12. augustā plkst.16.00, lai kopā ar Rēzeknes novada pašvaldības, Ozolaines pagasta pārvaldes pārstāvjiem un ceļu inženieriem izlemtu par vienu no piedāvātajiem risinājumiem.

Ozolaines pagasta pārvalde piedāvā šādus ceļu remontdarbu risinājumus:

1. Rekonstruēt ielu atbilstoši ceļu lietošanas prasībām, divvirzienu ceļa platums apdzīvotās vietās, kur paredzēts izbraukt vienam smagajam un vienam vieglajam transportam, ir 4,5 m (jāatrisina jautājums ar īpašniekiem, kuru īpašumi robežojas ar ceļu);

2. Vienvirziena ceļš (3,5 m);

3. Paredzamos ceļa posmos ik pēc intervāla veidot kabatiņas, nepārredzamajos ceļa posmos regulēšana notiks ar luksoforu;

4. Ceļa regulēšana ar luksoforu, kā, tas notiek ceļa rekonstrukcijas laikā (paredzēt ikdienas uzturēšanu);

5.Citi piedāvājumi.

Pēc sabiedriskās apspriešanas sekos ceļu inženiera projektēšanas uzdevums, tad tehniskā projekta izstrāde. Plānots visus dokumentācijas darbus, tajā skaitā iepirkuma procedūru, paveikt šī gada laikā, lai nākamajā, 2015.gadā, ķerties pie darba.

Izvērtējot finansējuma iespējas un prioritātes ir nolemts ceļu remontdarbus veikt trīs posmos:

Ceļa posms Nr.1 – Dzirksteles iela

Ceļa posms Nr.1 - Dzirksteles iela

Ceļa posms Nr.2 – Centrālā iela, no Saules ielas līdz Dzirksteles ielai

Ceļa posms Nr.2 - Centrālā iela, no Saules ielas līdz Dzirksteles ielai

Ceļa posms Nr.3 (Centrālā iela, no Dzirksteles ielas līdz Rītausmai)

Ceļa posms Nr.3 (Centrālā iela, no Dzirksteles ielas līdz Rītausmai)

Vēršamies pie visiem Pleikšņu ciemata iedzīvotājiem ar lūgumu būt aktīviem un saprotošiem. Visu ir iespējams paveikt tikai un vienīgi ar iedzīvotāju atbalstu un labvēlīgu attieksmi.

Edgars Blinovs
Ozolaines pagasta pārvaldes vadītājs

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0