Kultūras tūrisma maršruts – Pleskavas apgabals – Latgales reģions

Publicēts 10.06.2014

Maršruta nosaukums: „Kultūras un vēstures elpa”
Ilgums: 7 dienas
Maršruta garums: 556 km Latvijas pusē, 396 km Krievijas pusē
Maršruta objektu skaits: Latvijā – 42; Krievijā – 10
Latgale un Pleskavas apgabals ir divi reģioni ar ļoti bagātu un daudzveidīgu kultūru. Latgalē savstarpēji ietekmējoties, to veidojušas daudzās tautības un etniskās grupas, kas šeit dzīvo jau gadsimtiem ilgi. Pleskava ir viena no senākajām Krievijas pilsētām pie Veļikajas upes. Reģiona kultūras mantojumu pārstāv izcili arhitektūras pieminekļi – katedrāles, baznīcas, sabiedriskās ēkas, pilsētu ansambļi, kā arī lauku viensētas, raksturīgās apdzīvotās vietas un kultūrainavas.

Kultūras tūrisma maršruts

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0