Latvijas Arhitektūras gada balva 2016. Nobalso par Maltas vidusskolu rekonstrukcijas projektu!

Publicēts 18.04.2016

Starp 16 darbiem, kas izvēlēti Latvijas Arhitektūras balvas 2016 pusfinālam, ir arī Maltas vidusskolu rekonstrukcijas projekts (autori: SIA “SAALS”: Māris Krūmiņš, Rasa Kleina). Portāls “Delfi” sadarbībā ar Latvijas Arhitektu savienību aicina piedalīties publikas balsojumā un noteikt, kurš ir spilgtākais darbs Latvijas arhitektūrā pagājušajā gadā.

Pusfinālistus nominēja nacionālā žūrija, tagad izvēlēto darbu vērtēšana tiks nodota starptautiskās žūrijas rokās, bet paralēli tam aicinām ikvienu izteikt savas domas sabiedrības balsojumā. 

No Latgales projektiem tik augstu atzinību vēl saņēmusi arī Rēzeknes Zaļā sinagoga, autori: Artūrs Lapiņš, “Arhitektoniskās izpētes grupa” SIA.

Maltas vidusskolu rekonstrukcijas projekts ir augstu novērtēts arī kā Gada labākā būve Latvijā 2015 nominācijā “PĀRBŪVE” .

Kopumā šogad konkursam tika pieteikts 51 darbs, to vidū gan lielu rezonansi izpelnījušies sabiedriski nozīmīgi objekti, gan privātas rezidences, gan arī nozīmīgi ar arhitektūru saistīti notikumi. Pusfinālam izvirzīti 16 darbi, kurus tālāk izskatīs un gala lēmumus par finālistiem un galvenajām balvām pieņems starptautiskā žūrija. Konkursa apbalvošanas ceremonija notiks 19. maijā, Arhitektūras nedēļas ietvaros.

Sabiedrības balsojums portālā “Delfi” notiks no 18. aprīļa līdz 18. maijam. Nobalsot par, jūsuprāt, gada labāko arhitektūras darbu var vienu reizi 24 stundu laikā no vienas IP adreses. Portāls “Delfi” patur tiesības pārbaudīt rezultātus un dzēst negodīgi veiktos balsojumus.

Latvijas Arhitektūras gada balva ir ikgadējs nacionālais arhitektūras konkurss ar mērķi apzināt un popularizēt Latvijas arhitektūras labākos sniegumus un veicināt arhitektūras augstvērtīgu attīstību. Tas ir augstākais apbalvojums Latvijas arhitektūrā. Latvijas Arhitektūras gada balvu organizē Latvijas Arhitektu savienība sadarbībā ar Latvijas Republikas Kultūras ministriju.

Nobalsot vari šeit.

Pēc portāla “Delfi” informācijas

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0