Lūznavas katlumāja tiek gatavota apkures sezonai

Aizvadītajā nedēļā Izglītības un zinātnes ministrija nodeva Rēzeknes novada pašvaldībai bezatlīdzības lietošanā daļu no Lūznavas tehnikuma ēkām. Viens no pārņemtajiem objektiem ir arī Lūznavas katlumāja. Lai pilnvērtīgi nodrošinātu siltuma padevi pašvaldības ēkās un Lūznavas iedzīvotāju mājokļos, jau šīs nedēļas sākumā tika uzsākti darbi pie katlumājas sagatavošanas gaidāmajai apkures sezonai. Remontdarbu laikā paredzēts uzstādīt ūdens sagatavošanas iekārtas un siltumuzskaites centrālo skaitītāju, veikt siltumapgādes sistēmas balansēšanu, nomainīt vienu no diviem apkures katliem un citi darbi.

Kopējās darbu izmaksas būs nepilni 40 tūkstoši EUR. Kā pastāstīja Rēzeknes novada pašvaldības izpilddirektors Jānis Troška, finansējums darbu veikšanai tiks nodrošināts no pašvaldības SIA “Maltas dzīvokļu komunālās saimniecības uzņēmums” (Maltas DzKSU), kas turpmāk būs siltumenerģijas piegādātājs Lūznavas ciemā. “2013. gadā Rēzeknes novada pašvaldība piešķīra Maltas DzKSU 46 tūkstošus EUR jaudīga šķeldotāja un lielas ietilpības piekabes iegādei. Tā kā tas netika realizēts, tika nolemts šos līdzekļus novirzīt Lūznavas katlumājas remontam, kā arī jaunas datortehnikas un programmatūras iegādei Maltas DzKSU,” skaidro Jānis Troška.

Darbi tiks pabeigti un apkures sezona Lūznavā sāksies ne vēlāk kā 15. oktobrī.

Madara Ļaksa,
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Noklikšķini, lai noklausītos iezīmēto tekstu!