Lūznavas pirmsskolas izglītības iestādē silto ūdeni un apkuri turpmāk nodrošinās ar siltuma sūkni

Publicēts 07.11.2014
Foto: Madara Ļaksa

24.oktobrī Lūznavas pagasta pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaciņa” iedarbināts siltuma sūknis. Tas uzstādīts, lai bērniem dārziņā būtu silti un omulīgi, jo siltuma sūknis spēs nodrošināt starpsezonu apkuri un siltā ūdens padevi visa gada garumā. „Kad centrālā apkure nav pieslēgta, bet ārā ir auksti, komfortu „Pasaciņas” telpās nodrošinās siltuma sūknis. Turklāt divās telpās uzstādīti rekuperācijas ventilatori, kuri piegādās telpās sasildītu svaigu gaisu,” pastāstīja Lūznavas pagasta pārvaldes vadītājs Vladimirs Špeļs. Jāatzīmē, ka darbus veica SIA „Heliotherm Baltics”. Siltuma sūknis un tā uzstādīšana izmaksāja 51151.84 EUR.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0