Neparedzētu darbu dēļ aizkavējusies apkures pieslēgšana Lūznavā

Publicēts 22.10.2015
Foto no interneta resursiem

Lūznavas ciemā šobrīd notiek pakāpeniska daudzdzīvokļu māju pieslēgšana apkures tīklam. Kā paskaidroja siltumenerģijas piegādātājs Lūznavas ciemā – pašvaldības SIA “Maltas dzīvokļu komunālās saimniecības uzņēmums” (Maltas DzKSU), vispirms tika pieslēgts katlumājas atzars uz Pils ielu un Parka ielu, savukārt līdz 23. oktobrim siltumapgāde tiks pieslēgta arī Jaunatnes ielas mājām.

Septembra beigās, līdz ko Izglītības un zinātnes ministrija nodeva Rēzeknes novada pašvaldībai bezatlīdzības lietošanā Lūznavas katlumāju, nekavējoties tika sākta katlumājas sagatavošana apkures sezonai. Ātrāk šos darbus uzsākt nevarēja, jo pašvaldībai nav tiesību veikt kādas darbības svešā īpašumā.

Katlu mājā ir veikts šķeldas apkures katla remonts, uzstādīta apkures sistēmas ūdens ķīmiskās sagatavošanas iekārta, pārbūvēts šķeldas padeves transportieris un veikti citi darbi. Apkures katls tika iedarbināts jau 16. oktobrī. Siltumpadeves aizkavēšanos Maltas DzKSU vadītāja Anna Pinka skaidro ar papildus darbiem: “Tur, kur pieslēgumvietas apkurei jau bija sagatavotas, piemēram, bērnudārzā un muižā, apkuri varējām palaist uzreiz, taču citur vēl bija jāveic apkures sistēmas siltumnesēja plūsmas balansēšana, jāuzstāda regulēšanas aizbīdņi un jānovērš citi neparedzēti defekti, kas aizņem vairāk laika.”

Maltas DzKSU atvainojas par neērtībām un cer uz iedzīvotāju sapratni!

Tāpat DzKSU vadītāja Anna Pinka aicina iedzīvotājus laicīgi norēķināties par siltumapgādes pakalpojumu: “Kopējais parāds par apkuri Lūznavas ciemā pārsniedz 30 tūkstošus eiro. Iedzīvotāji ir aicināti griezties Maltas DzKSU un vienoties par abām pusēm pieņemamu risinājumu, lai pamazām parāds tiktu atmaksāts.”

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0