Ozolaines pagastu turpmāk vadīs Edgars Blinovs, savukārt Nautrēnu pagastu – Aivars Šķesters

Publicēts 21.11.2013

21.novembra Rēzeknes novada domes sēdē vienbalsīgi apstiprināti jauni pārvaldes vadītāji Nautrēnu un Ozolaines pagastos: Nautrēnu pagastu turpmāk vadīs šī brīža pagasta pārvaldes vadītājas pienākumu izpildītājs, komunālās saimniecības pārzinis Aivars Šķesters, savukārt Ozolaines pagastu – Edgars Blinovs. A.Šķesters darbu uzsāks pirmdien, 25.novembrī, savukārt E.Blinovs darba pienākumus sāks pildīt 2.decembrī.

Jāatzīmē, ka 20.novembrī, vēl pirms E.Blinova oficiālas apstiprināšanas amatā, Ozolaines pagasta pārvaldē notika sapulce, kuras laikā pagasta iedzīvotājiem bija iespēja uzklausīt jaunā pārvaldnieka redzējumu par pagasta attīstību, kā arī rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Sapulces ievadā Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietniece Elvīra Pizāne izstāstīja pagasta pārvaldnieka ievēlēšanas kārtību, kā arī iepazīstināja klātesošos ar jauno pagasta pārvaldes vadītāju. Uzrunas sākumā Edgars Blinovs pastāstīja par sevi un savu dzīves gājumu, uzsverot, ka viņam esot liels pagodinājums 30 gadu vecumā būt par pārvaldes vadītāju vietā, kur viņš pats ir dzimis un kur dzīvo viņa vecāki. E.Blinovs arī uzsvēra, ka pieņemšanas laikus veidos iedzīvotājiem ērtus, kā arī būs pieejams elektroniski – e-pastā un sociālajos tīklos. Iedzīvotājus jaunais pārvaldnieks aicināja būt vienotiem un draudzīgiem kā ģimenei gan ikdienā, risinot dažādas problēmas, gan arī svētkos, savukārt iedzīvotāji jaunajam vadītājam novēlēja pacietību un izdošanos.

 

Madara Ļaksa,
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0