Par iespējamām nelikumībām Rēzeknes novada pašvaldības Būvvaldē

Publicēts 07.04.2015
Rēzeknes novada karogs

Rēzeknes novada pašvaldībā pagājušajā nedēļā tika saņemta informācija par iespējamām prettiesiskām darbībām pašvaldības Būvvaldē. Par iespējamo pārkāpumu tika ziņots Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam.

Viens no Būvvaldes darbiniekiem 2. aprīlī uzrakstīja atlūgumu un tanī pašā dienā tika atbrīvots no darba, savukārt otrs darbinieks sākotnēji, līdz pilnīgai apstākļu noskaidrošanai, tika atstādināts no darba pienākumu pildīšanas. 7. aprīlī arī ar šo darbinieku ir pārtrauktas darba tiesiskās attiecības. Par iespējamiem pārkāpumiem izmeklēšanu veic Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs.

Būvaldes vadītājai ir uzdots nodrošināt Būvvaldes darba nepārtrauktību.

Madara Ļaksa, 
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
Tel.: 26531297

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0