Noritējis Rēzeknes novada 2018. gada atklātais komandu čempionāts galda tenisā

Publicēts 01.06.2018

Rēzeknes novada Tiskādu vidusskolas sporta zālē 25. maijā noslēdzās Rēzeknes  novada atklātais komandu čempionāts galda tenisā. Šajās sacensībās piedalījās desmit komandas – no Rēzeknes, Daugavpils, Preiļiem, Ludzas, Krāslavas, kā arī novada komanda no Kaunatas (Zeltiņu ģimene).

Šis komandu čempionāts no daudziem citiem atšķiras ar to, ka katra komandas spēlētāja spēlei ir liela nozīme, vai viņš dos komandai punktu vai nē. Katra komanda ar katru izspēlē trīs spēles, no vinnētām savstarpējām komandu spēlēm bija arī atkarīgs komandu spēļu rezultāts. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās pa pieci, kuras pēc riņķa sistēmas izcīņas noteiks, kuras trīs komandas no katras apakšgrupas piedalīsies spēlē par 1.-6. vietu, bet pārējās par 7.-10. vietu. Sacensības bija interesantas un azarta pilnas, jo nebija skaidrs, kurš izcīnīs pirmo vietu šajā komandu čempionātā. Pēdējā kārta tika noskaidrota komanda, kura kļūs par Rēzeknes novada komandu čempioni. Pirmo vietu izcīnīja komanda “Daniela” (Daugavpils), otrajā vietā Preiļu komanda un trešajā vietā komanda “Rēzeknes satiksme” (Rēzekne). Komanda “Kaunata”, kas pārstāvēja Rēzeknes novadu, izcīnīja piekto vietu (Liāna Zeltiņa un Juris Zeltiņš).

Priecē, ka starp šī turnīra dalībniekiem bija daudz jaunatnes. Kā perspektīvu tenisistu gribētos atzīmēt Kaunatas vidusskolas skolnieku Daini Rusakovu, kurš apvienotā komandā LVL izcīnīja 8. vietu.Jāņem vērā, ka Dainis sacentās ar pieaugušajiem un meistarības ziņā spēcīgiem spēlētajiem, spēku samērs bija ļoti līdzīgs. Paldies sportistiem par tik aktīvu piedalīšanos, un lai nākamgad būtu tik kupls dalībnieku skaits!

Bruno Losāns,
sacensību galvenais tiesnesis

IMG_20180526_160349IMG_20180526_161856

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0