Pašvaldības SIA “Strūžānu Siltums” turpmāk vadīs Renārs Vabals

Publicēts 05.06.2015
Renārs Vabals

5. jūnijā Rēzeknes novada pašvaldībā notika darba intervijas ar trim pretendentiem vakantajam pašvaldības SIA “Strūžānu Siltums” valdes locekļa amatam. Ar ievērojamu punktu pārsvaru par labāko pretendentu tika atzīts Renārs Vabals.

Renāram Vabalam ir Rīgas Tehniskās universitātes Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta bakalaura grāds Ekonomikā un vadības zinībās, kā arī maģistrs Muitas un nodokļu administrēšanā. Līdz šim viņš strādājis SIA “Eco Evolution” par siltummezglu apkalpošanas projektu vadītāju un SIA “Forte Serviss” par māju apsaimniekošanas inženieri.

Runājot par “Strūžānu Siltuma” attīstības stratēģiju, Renārs Vabals uzsvēra, ka, darbojoties efektīvi un ilgtspējīgi, vēlas panākt, lai “Strūžānu Siltums” būtu kā piemērs citiem šīs jomas uzņēmumiem. Tāpat jaunais vadītājs plāno meklēt projektu iespējas, lai renovētu Strūžānu dzīvojamo fondu un samazinātu siltumenerģijas patēriņu, kā arī strādāt ar parādniekiem: “Vēlos panākt, lai cilvēki, kuri ļaunprātīgi nemaksā par saņemtajiem pakalpojumiem, labāk izprastu par ko viņi maksā, cik svarīgi ir laicīgi samaksāt un kādas ir viņu parādu sekas.”

Plānots, ka darba gaitas SIA “Strūžānu Siltums” R. Vabals uzsāks 9. jūnijā, līdz ko saņems Rēzeknes novada domes apstiprinājumu.

Madara Ļaksa,
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0