Paziņojums par koku ciršanu ārpus meža Ilzeskalna pagastā

Rēzeknes novada pašvaldības Ilzeskalna pagasta pārvalde paziņo, ka, pamatojoties uz Ilzeskalna pagasta pārvaldes un pagasta iedzīvotāju ierosinājumu, Ilzeskalna pagastā plānots veikt četru koku izciršanu, kas atrodas uz Rēzeknes Vissvētākās Dievmātes piedzimšanas Kuļņevas pareizticīgo draudzei tiesiskajā valdījumā esošās zemes Rēzeknes novada Ilzeskalna pagastā Žogotu kapsētā ar kadastra apzīmējumu 7858 002 0138 (1 kļava ar stumbra apkārtmēru 60 cm un augstumu 11 m, 1 kļava ar stumbra apkārtmēru 53 m un augstumu 10 m, 1 kļava ar stumbra apkārtmēru 44 m un augstumu 9 m, 1 kļava ar stumbra apkārtmēru 41 m un augstumu 9 m).

Lūdzam iesniegt savus priekšlikumus un pieteikumus Rēzeknes novada pašvaldības Ilzeskalna pagasta pārvaldē pēc adreses: Centra iela 1, Ilzeskalns, Ilzeskalna pagasts, Rēzeknes novads, pie lietvedes līdz 2015.gada 11.novembrim, kontakttel. 64644580, e-pasts: info@ilzeskalns.lv.

Sabiedriskā apspriešana tiek veikta saskaņā ar Rēzeknes novada pašvaldības 2012.gada 15.novembra saistošo noteikumu Nr.91 „Par koku ciršanu ārpus meža Rēzeknes novadā” III nodaļas 13.punktu.