Rēzeknes novada pašvaldība konkursa kārtībā aicina darbā lietvedi

Publicēts 12.02.2020

Rēzeknes novada pašvaldības( reģ Nr.90009112679) Juridiskā un lietvedības nodaļa aicina darbā lietvedi (ārējais konkurss)

Pretendentiem ir jābūt vidējai vai augstākajai izglītība, vēlams juridisko zinātņu specialitātē, ekonomista specialitātē vai vadības zinātnēs; izpratne par pašvaldības darba organizāciju un dokumentu apriti; zināšanas par normatīvajiem aktiem, kas regulē lietvedības kārtošanu; spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu; teicamas valsts valodas un labas angļu un krievu valodas zināšanas; labas analītiskās spējas un komunikācijas prasmes; augsta atbildības sajūta un precizitāte;labas datora lietošanas prasmes; prasme strādāt ar informācijas tehnoloģijām un biroja tehniku; vēlama darba pieredze pašvaldības vai valsts darbā.

Pamatdarba vieta ir Rēzeknes novada pašvaldība; Atalgojums EUR 880; 1 likme. Plānotais amata pienākumu pildīšanas uzsākšanas laiks – ne vēlāk kā 01.03.2020.

Profesionālās darbības aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli ar norādi „Konkursam uz Juridiskās un lietvedības nodaļas lietveža amatu” līdz 2020.gada 17.februārim plkst.12.00 aicinām sūtīt uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv vai līdz 2020.gada 17.februārim plkst. 12.00 iesniegt personīgi pašvaldības administrācijas sekretārei 16.kabinetā, Atbrīvošanas alejā 95 A, Rēzeknē. Kontaktinformācija 64607202,64607200. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus, uz otro kārtu – darba interviju un praktisko iemaņu pārbaudi tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā izvirzītajām prasībām.

Amata apraksts

Konkursa nolikums

Pieteikuma anketa

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0