Rēzeknes novada pašvaldībā par būvinspektoru strādās Juris Karss

Publicēts 26.05.2015
Juris Karss

Līdz 19. maijam Rēzeknes novada pašvaldība aicināja pieteikties pretendentus vakantajam pašvaldības būvinspektora amatam. Uz vakanci pieteicās četri pretendenti, no kuriem diviem pretendentiem darba pieredze un izglītība atbilda konkursā izvirzītajām prasībām, līdz ar to viņi 22. maijā tika aicināti uz konkursa otro kārtu – interviju. Pēc pārrunām kā atbilstošākais pretendents tika izvēlēts Juris Karss.

Līdz šim Juris Karss strādājis kā būvprojektu inženieris un būvdarbu vadītājs dažādos būvniecības projektos, tostarp Rīgas Termoelektrostacijas TEC-1 un TEC2 rekonstrukcijā, ūdensapgādes un notekūdeņu attīrīšanas projektos Rīgā, Tukumā, Siguldā un citur. Šobrīd Karss darbojas kā būveksperts, veicot dažādu būvprojektu tehniskās apsekošanas un ekspertīzes. Jurim Karsam ir maģistra grāds būvniecībā, kā arī Būvinspektora apliecība un Būvprakses sertifikāts.

Plānots, ka jaunais būvinspektors darba gaitas Rēzeknes novada pašvaldības Būvvaldē uzsāks jūlija sākumā.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0