Rēzeknes novada pašvaldības Juridiskā un lietvedības nodaļa aicina darbā juristu

Tiek izsludināts iekšējais konkurss visu Rēzeknes novada pašvaldības (reģ. Nr. 90009112679) iestāžu darbiniekiem uz vakanto jurista amatu.
Prasības pretendentiem:

• Augstākā izglītība (otrā līmeņa) juridisko zinātņu specialitātē;
  • Amatam atbilstoša darba pieredze valsts vai pašvaldības institūcijā vismaz 3 (trīs) gadi; Pieredze dažādu saimniecisko līgumu sagatavošanā, darbs ar dažādiem valsts reģistriem, datu bāzēm un parādu piedziņu tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, kā arī vēlamas svešvalodu (krievu, angļu valodu) zināšanas;
  • Prasme rīkoties ar informācijas tehnoloģijām, elektroniskajiem saziņas līdzekļiem un biroja tehniku;
  • Jurista pienākumu veikšanai nepieciešamo normatīvo aktu pārzināšana un spēja tajos orientēties;
  • Komunikabilitāte, augsta saskarsmes kultūra, spēja izdarīt objektīvus, pamatotus secinājumus un patstāvīgi pieņemt lēmumus.

Pamatdarba atalgojums – EUR 912
Pretendentu dokumentu iesniegšanas termiņš – 2019. gada 26. augusts plkst.15.00. Rēzeknes novada pašvaldībā, Atbrīvošanas alejā 95A.
Kontaktinformācija:  tālr. 64607200, 64607202;
Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.
Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus, uz otro kārtu – darba interviju tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā izvirzītajām prasībām.
Iekšējā konkursa nolikums
Amata apraksts