Rēzeknes novada pašvaldības pagastu pārvalžu vadītājiem noslēgsies mācības

Piektdien, 28. novembrī pulksten 10.00 Rīgā, Latvijas Pašvaldību mācību centrā Rēzeknes novada pašvaldības pagastu pārvalžu vadītājiem notiks gala eksāmens par apgūto profesionālās pilnveides izglītības programmu „Pašvaldības darba vadība un administrēšana”. Šis būs noslēgums vairāk nekā pusgadu ilgušām mācībām, kā laikā pieredzējušu lektoru vadībā pagastu pārvaldnieki papildināja zināšanas par zemes izmantošanu un zemes pārvaldību pašvaldībā, par publiskajiem iepirkumiem un elektronisko iepirkumu sistēmu, par korupcijas novēršanas pasākumiem, par finanšu plūsmu pašvaldībā, publicitātes nodrošināšanu, kā arī pašvaldību tiesībām, pienākumiem un problēmām nekustamā īpašuma nodokļa administrēšanā. Pēc veiksmīgi nokārtota eksāmena pagastu pārvaldnieki saņems apliecību par izglītības programmas apgūšanu.