RTA izstrādāts pētījums par Sosnovska latvāņa apkarošanu un kaitīgumu Rēzeknes novadā

Publicēts 30.01.2017
Foto: A. Mežaka

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā 2016. gadā tika īstenots zinātniskais grants – “Informācijas sabiedrības izpēte par Sosnovska latvāņa apkarošanu un kaitīgumu Rēzeknes novadā” sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību, Dabas aizsardzības pārvaldi un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru.

Pētījuma mērķis bija veikt starpdisciplināru pētījumu, kura rezultātā tika izstrādāts informatīvs materiāls un iegūtas jaunas zināšanas, parādot sabiedrības informētību par Sosnovska latvāņa apkarošanu un kaitīgumu Rēzeknes novadā. Pētījums tika realizēts laika posmā no 2016. gada februāra līdz 2016. gada decembrim.

PĒTĪJUMS 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0