Sabiedriskā apspriešana Ozolaines pagastā

Publicēts 13.03.2015

Ozolaines pagasta pārvalde izsludina sabiedrisko apspriešanu par ierosinājumu Ozolaines pagasta administrāciju pārcelt uz Sociālās mājas telpām. Tādā gadījumā turpmāk Sociālās mājas telpās atrastos pagasta pārvalde, sociālais darbinieks, bāriņtiesa, pagasta arhīvs, kase un noteiktās dienās pieņemtu arī medpunkts. Savukārt līdzšinējā pagasta pārvaldes ēkā paliktu tautas nams ar plašākām mēģinājumu un palīgtelpām, no 2. stāva un 1. stāvu pārceltos bibliotēka, kā arī noteiktās dienās būtu atvērta kase un medpunkts. Kā pastāstīja Ozolaines pagasta pārvaldes vadītājs Edgars Blinovs, šādā veidā būtu iespējams ieekonomēt līdzekļus, neceļot jaunu tautas nama piebūvi, bet gan izmantot jau esošās pieejamās telpas. “Būtisks ieguvums būtu arī tas, ka bibliotēka, pārceļoties no 2. stāva uz 1. stāvu, paliktu iedzīvotājiem pieejamāka.”

Aicinām Ozolaines pagasta iedzīvotājus paust savu viedokli par iespēju pagasta administrāciju pārcelt uz Sociālās mājas telpām. Anketa pieejama ŠEIT


Vairāk informācijas:
Ozolaines pagasta pārvaldes vadītājs Edgars Blinovs,
E-pasts: edgars.blinovs@ozolaine.lv
Tālr.: 64640171

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0