Sabiedriskā apspriešana par koku nozāģēšanu Dricānu pagastā

Dricānu pagasta pārvalde paziņo, ka 2015. gadā plāno nozāģēt 13 kokus – papeles, kas atrodas Dricānu ciemā tuvu pie daudzdzīvokļu mājas „Kļavas” uz pašvaldībai piekritīgas zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7850 005 0373.
Koki – papeles noēno dzīvokļus, ir veci, apsūnojuši, krītot var nodarīt lielu kaitējumu tuvu esošajai dzīvojamai mājai, elektrolīnijai, cilvēkiem vai garām braucošajām automašīnām.
Sabiedriskā apspriešana tiek veikta no 2015. gada 11. augusta līdz 2015. gada 25. augustam saskaņā ar Rēzeknes novada pašvaldības 2012. gada 15. novembra saistošo Noteikumu Nr.91 „Par koku ciršanu ārpus meža Rēzeknes novadā III nodaļu.
Lūdzam izskatīt informāciju par nozāģēšanai plānotiem kokiem un iesniegt savus priekšlikumus un pieteikumus Dricānu pagasta pārvaldē lietvedei („Pagastmāja”, Dricāni, Dricānu pag., Rēzeknes nov., LV-4615, tālr. 64644069, vai uz e-pastu: dricani@rezeknesnovads.lv).

Koku atrašanas vieta Koku suga, skaits Koku ciršanas pamatojums Koku apkārtmērs (cm)
Dricānu ciems, pie daudzdzīvokļu mājas „Kļavas” uz pašvaldībai piekritīgās zemes vienības ar kad. apz. 7850 005 0373

Papeles

13 gab.