Sakstagala mazie mākslinieki piedalās Radošajā dienā Rēzeknē

Publicēts 21.05.2014
Sakstagala mazie mākslinieki

Katru gadu J. Klīdzēja Sakstagala pamatskolas skolēni piedalās dažādos vizuālās mākslas konkursos. Šogad ar lielu interesi piedalījāmies VISC izsludinātajā vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā „Trejdeviņas saules lec”, pētot Eiropas Savienības valstu ornamentus un salīdzinot tos ar latviešu saules zīmi – mūsu saulīti. Rēzeknes novada izstādē no mūsu skolas piedalījās 11 skolēni. Desmit darbiņi tika izvirzīti uz konkursa Latgales novada 2. kārtu un izvietoti izstādē Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs”.
Visi izstādes dalībnieki tika aicināti uz Radošo dienu Rēzeknē, tāpēc mūsu skolēni Arina Krole, Ilze Asače, Alise Kitova, Gunita Meško, Agnese Stafecka, Beatrise Tutina, Sintija Onužāne, Baiba Kauliņa, Karīna Vasiļjeva un Zane Inguleviča devās uz „Zeimuli”. Mēs apskatījām burvīgo izstādi, piedalījāmies radošajās darbnīcās, kur iemācījāmies izgatavot taureņus, konfekšu puķes, papīra cepuri un citus jaukus darbiņus. Šajā dienā apmeklējām Latgales kultūrvēstures muzeju, kurā atradām sev vistuvāko mākslas darbu. Rēzeknes mākslas un dizaina vidusskolā apskatījām, kā strādā lielie mākslinieki un kā izskatās un smaržo īsta gleznotava. Atklājām, ka pie „Zeimuļa” ir ļoti interesants rotaļu laukums ar koka zirgu, kurā dažiem arī izdevās uzrāpties. Baudījām izstādes noslēguma pasākumu. Pēcpusdienā jau bijām saguruši, bet ļoti apmierināti un priecīgi par šo dienu!

 

 

Anita Doroščonoka
Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas direktora vietniece audzināšanas jomā

Sakstagala mazie māksliniekiSakstagala mazie māksliniekiMazie sakstagalieši pie Zeimuļa

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0