Seminārs par galda un pārstrādes kartupeļu audzēšanu

Publicēts 04.11.2015

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes nodaļa Valsts Lauku tīkla aktivitāšu ietvaros rīko bezmaksas izglītojošo semināru par galda un pārstrādes kartupeļu audzēšanu. Seminārs notiks 11. novembrī, plkst. 10.00 Rēzeknē, Dārzu ielā 7a, semināru zālē.

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Vecākais speciālists dārzkopībā Māris Narvils pastāstīs par kartupeļu agrotehniku – šķirņu izvēli, mēslošanu, augu maiņu, kaitīgajiem organismiem un to ierobežošanas iespējām kartupeļu stādījumā. Speciālists informēs, kāda tehnika nepieciešama kartupeļu audzēšanā un kā pareizi veikt ražas novākšanu un uzglabāšanu. Tiks runāts arī par kartupeļu kvalitātes nodrošināšanu, kā arī produkcijas realizācijas iespējām un mārketinga pasākumiem noieta tirgus veicināšanai Latvijā.

Māris Narvils dalīsies pieredzē arī par savu veikto eksperimentu – kā viena gada laikā Latvijas apstākļos iespējams iegūt vairākas kartupeļu ražas.

Pieteikšanās semināram un sīkāka informācija pie SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes konsultāciju biroja Augkopības konsultantes Anitas Dzenes, mob. 26571714 vai rakstot uz e-pastu anita.dzene@llkc.lv

Semināra programma

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0