Seminārs par integrēto augu aizsardzību un lauka smidzinātājiem

Publicēts 15.10.2015

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes nodaļa Valsts Lauku tīkla aktivitāšu ietvaros sadarbībā ar Valsts augu aizsardzības dienestu (VAAD) rīko bezmaksas izglītojošo semināru par integrētās augu audzēšanas un aizsardzības pamatprincipiem, to ieviešanu praksē un smidzinātāju uzbūvi un sagatavošanu darbam.

Seminārs notiks š.g. 23. oktobrī, plkst. 10.00 Rēzeknes novada Ozolmuižas pagasta Kozoros, saimniecībā “Kalēji”.

Integrētā augu aizsardzība attiecas uz visiem, kas lieto 2. reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļus vai izmanto pakalpojumu šajā jomā. Par integrētās augu audzēšanas un aizsardzības prasībām, lauka monitoringu (pārbaudi), kultūraugu slimību un kaitēkļu izplatības un attīstības pakāpes noteikšanu, kā arī lauka vēstures aizpildīšanu pastāstīs VAAD pārstāves Anitra Lestlande un Linda Būcena.

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Inženiertehniskās nodaļas vadītājs Jānis Kažotnieks semināra dalībniekus informēs par smidzinātāju uzbūvi, darba drošības pasākumiem un aizsarglīdzekļiem strādājot ar smidzinātāju, to sagatavošanu darbam kā arī praktiski parādīs kā notiek smidzinātāja pārbaude un kam tieši jāpievērš uzmanība darbā ar smidzinātāju.

Padomājiet par laikapstākļiem piemērotu apģērbu, jo lielākā daļa semināra notiks ārpus telpām!

Pieteikšanās semināram obligāta, jo vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās un sīkāka informācija pie SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes konsultāciju biroja Augkopības konsultantes Anitas Dzenes, mob. 26571714 vai rakstot uz e-pastu anita.dzene@llkc.lv

Semināra programma 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0