Saulains sveiciens Rēzeknes novada 5. dzimšanas dienā!

Publicēts 01.07.2014

1.jūlijā aprit 5 gadi kopš pirmās Rēzeknes novada domes sēdes, kas atvēra jaunu un daudzsološu lappusi Rēzeknes novada vēsturē. Pateicoties mūsu kopīgajam darbam, paveikts daudz: esam īstenojuši vērienīgus projektus un sarīkojuši skanīgus pasākumus, esam turpinājuši rajona laika labākās tradīcijas un ieviesuši jaunas, esam rūpējušies, lai mūsu novada krāšņā daba un kultūras objekti nezaudētu savu pievilcību, esam sirsnīgi uzņēmuši viesus un paši braukuši ciemos, esam atbalstījuši uzņēmējus, pašdarbniekus un sportistus, lai tie ar lepnumu nestu Rēzeknes novada vārdu tālu aiz tā robežām.

Paldies katram no mūsu kuplās novada saimes! Lai arī turpmāk mūsos kvēlo pārliecība, ka esam ne tikai lielākais, bet arī labākais novads pasaulē!

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0