Ūdenstūrisma centru “Bāka” turpmāk vadīs Gunita Ākule

27. jūlijā ūdenstūrisma attīstības centrā „Bāka” Gaigalavas pagastā notika darba intervijas uz “Bākas” administratora amatu. Konkursam uz vakanto vietu bija pieteikušies 18 pretendenti, no kuriem 10 tika aicināti uz pārrunām. Izvērtējot pretendentu komunikāciju, svešvalodu prasmes, izglītību, kā arī zināšanas un līdzšinējo pieredzi tūrisma jomā, intervijās par piemērotāko administratores darbam tika atzīta Gunita Ākule.

Gunita Ākule ir no Balvu novada Bērzpils pagasta. Viņa šogad absolvējusi Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadības programmu Biznesa augstskolā “Turība”. Studiju laikā Gunita izgājusi prakses tūrisma uzņēmumos gan Latvijā, gan ārvalstīs, tostarp tūrisma aģentūrā “Travel Art”, kafejnīcā Spānija, kā arī ūdenstūrisma attīstības centrā “Bāka”.

Bez ikdienas pienākumiem, jaunā administratore iecerējusi meklēt veidus, kā popularizēt „Bāku”, lai par centru uzzina arvien vairāk tūristu. Tāpat iecerēts “Bākas” aprīkojumu papildināt ar jauniem tūrisma pakalpojumiem, piemēram, piedāvāt velosipēdu nomu, kā arī sadarbībā ar vietējiem uzņēmējiem meklēt iespējas paplašināt naktsmītņu piedāvājumu Lubāna ezera apkaimē.

Gunita Ākule darbu ūdenstūrisma centrā “Bāka” līdzšinējās administratores Lienes Drules vietā uzsāks no 4. augusta.

Madara Bērtiņa,
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Click to listen highlighted text!