Uz Lūznavas muižas kompleksa pārvaldnieka amatu nolemts sludināt atkārtotu konkursu

Publicēts 19.06.2015
Lūznavas muiža (foto: Anna Rancāne)

Rēzeknes novada pašvaldības izsludinātajā konkursā uz Lūznavas muižas kompleksa pārvaldnieka amatu bija pieteikušies pieci pretendenti, no kuriem trīs pretendenti ar atbilstošu izglītību un darba pieredzi 17. jūnijā tika aicināti uz darba intervijām.

Kā atzina konkursa vērtēšanas komisija, visām trim pretendentēm bija gan nepieciešamā izglītība, gan darba pieredze, taču pietrūka angļu valodas zināšanu. „Lūznavas muižu nākotnē redzam kā internacionālu vides izglītības un mākslas centru, kur varētu norisināties dažādi starptautiski mākslas plenēri, semināri un nometnes, tāpēc muižas pārvaldniekam svešvalodu zināšanas ir ļoti svarīgas un būs jāpielieto regulāri,” uzsvēra konkursa komisijas vadītājs, domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs. Tā kā atbilstoša līmeņa svešvalodu zināšanas nebija nevienai no pretendentēm, komisija nolēmusi izsludināt atkārtotu konkursu, kuram pretendenti aicināti pieteikties līdz 3. jūlijam pulksten 16:30.

Vairāk informācijas par vakanci 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0