Uz vakanto Audriņu pagasta pārvaldes vadītāja amatu iedzīvotāju sapulcē izvirzīti seši pretendenti

Publicēts 13.08.2014

Otrdien, 12. augustā pulksten 18.00 Audriņu kultūras nams bija cilvēku pārpildīts. Teju katrs iedzīvotāju sapulces apmeklētājs vēlējās izteikt savas domas, ko gribētu vai negribētu redzēt kā nākamo Audriņu pagasta pārvaldes vadītāju. Sapulcē tika izvirzīti seši kandidāti: Audriņu pagasta sociālais darbinieks Aleksandrs Bindemanis, Audriņu pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja Janīna Čakša, Austrumlatgales Valsts meža dienesta darbinieks Jānis Kļovs, Audriņu iedzīvotāji Pāvels Savickis un Inese Ivanova, kā arī sakstagaliete Anita Matisāne. Tika izvirzīta arī Audriņu iedzīvotāja Tatjana Pavlova, taču viņa atteicās no dalības konkursā.

Darba intervijas ar kandidātiem notiks 28. augustā Rēzeknes novada pašvaldībā. Darba interviju laikā rakstiska testa veidā tiks pārbaudītas pretendentu zināšanas vairākās ar pagasta pārvaldes vadītāja darbu saistītās jomās, tostarp, par pašvaldības darbu regulējošajiem normatīviem, iepirkumu organizēšanu un interešu konfliktu novēršanu, projektu īstenošanu, kā arī vispārīgās zināšanas par Audriņu pagastu un Rēzeknes novadu. Tāpat konkursa dienā pretendentiem būs jāiesniedz Audriņu pagasta teritorijas iespējamais attīstības plāns un pagasta pārvaldes darbības programma.

Lai izvērtēšana būtu pilnīgi objektīva, pretendentiem testi būs jāaizpilda un attīstības programma jāiesniedz anonīmi. Lai iedzīvotāji varētu būt droši, ka konkurss norisinās godīgi, 28. augustā pārvaldnieka atlases procesā kā novērotājas piedalīsies arī Audriņu pagasta iedzīvotājas Tamāra Smirnova un Natālija Bibičeva.

Tajā pašā dienā konkursa vērtēšanas komisija izvērtēs testa un attīstības programmas rezultātus, un pulksten 13.00 ne vairāk kā trīs labāko rezultātu īpašnieki tiks aicināti uz 2. kārtu, kur paredzētas pārrunas ar pretendentiem. Pēc pārrunām Rēzeknes novada domes deputāti izlems, kurš turpmāk vadīs Audriņu pagastu. Septembra sākumā pagastā tiks sasaukta vēl viena sapulce, kurā iedzīvotāji tiks iepazīstināti ar jauno pārvaldnieku.

Jāatgādina, ka jauns Audriņu pagasta pārvaldes vadītājs tiek meklēts, jo līdzšinējais vadītājs Vladimirs Tihomirovs pēc 20 darba gadiem Audriņu pagasta pārvaldē nolēmis doties pensijā.

Madara Ļaksa
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Jānis Kļovs Pāvels Savickis Anita Matisāne Aleksandrs Bindemanis

Inese IvanovaJanīna Čakša

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0